11 Nisan 2013 #1737295

Garanti Bankası Kart Başvurumu Takip Edemiyorum!

10/04/2013 tarihinde Garanti Bankası Bonus Genç kredi kartına başvurdum. Başvuru formunu tamamen doldurup onayladığımda bana başvuru formu referans numarası verildi ve bu numara ile başvurumu takip edebileceğim yazıyordu.


Ancak verilen bu numara ile başvuru takibi yapılamıyor. Başvuru referans takip numaram 01463851' dir. Başvurumun Garanti Bankası tarafından derhal değerlendirilerek sonuçlandırılmasını ve tarafıma başvurumla ilgili bilgi verilmesini istiyorum.

Egemen 220 Okunma

Cevaplar

  • Egemen17 Nisan 2013

    Biliyorum ki başvuru formundaki tüm bilgilerin kontrol edilip değerlendirilmesi biraz zaman gerektirir. Ancak başvuru yapalı 5-6 gün olmasına rağmen kredi kartı başvurumun sonuçlandırılmaması Garanti Bankası'nın prestijine ve kalitesine yakışmamaktadır. Başka bankalar çok daha kısa sürede kredi kartı başvurularını değerlendirip sonuçlandırırken Garanti Bankası'nın bu kadar yavaş kalmasını anlayamıyorum. Lütfen Bonus Genç kredi kartı başvurum derhal değerlendirilsin ve sonuçlandırılsın!

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön