10 Aralık 2013

Garanti Bankası Kart Başvurumu Red Etti!

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası kredi ve kredi kartı başvurularımı diğer bankalardaki ödeme performansınızın olumsuz olması nedeniyle uygun bulunmamıştır şeklinde bir cevap ile red diyor. Halbuki hiçbir bankaya ki Garanti Bankası'da dahil hiçbir borcumun bulunmadığı gibi Garanti Bankası dışında da hiçbir banka ile kredi kredi kartı münasebetim olmamıştır.


Maaşımın yattığı hesaptan maaşım kadar kredi kullanabileceğim bir kredi kartı bile alamıyorsam, maaş müşterisi olduğum bankayı değiştirme yoluna giderim. Bu sorunun bir an evvel çözülmesini diliyorum. Kredi kartı alamazsam başka bir banka ile çalışmayı düşünüyorum.

Sedat 91 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Sedat Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön