26 Mart 2013

Garanti Bankası Kart Aidatlarının İadesini İstiyorum!

**** 2018 ile biten Miles and Smile kartımın Şubat ayı ekstreme yansıyan 120 TL ve **** 8012 ile biten Miles and Smile American Express kartımın Şubat ayı ekstreme yansıyan 60 TL kart aidatının iadesini talep etmekteyim.Kredi kartı çıkarılırken doldurulması gereken formu doldurmadığımı ve imzalamadığımın bilgisini vermek isterim.21.02.2013 tarihinde yaptığım görüşmede talebimin herhangi bir şubeden gerçekleştirilebileceği iletilmişken 26.03.2013 tarihinde call centerla yaptığım görüşmede böyle bir işlemin yapılamayacağı bilgisi verildi.Bana verilen yanlış bilginin çağrı merkezi tarafından değerlendirimiyor Çağrı kayıtlarımın dinlenilmesini ve kart aidatının iadesini talep etmekteyim.

Hasan 155 Okunma

Cevaplar

  • Hasan26 Mart 2013

    Merhabalar, "Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır." yukarıda belirttiğiniz sözleşmeyi ben hiç bir şekilde imzalamadım imzalamdığım bir sözleşmenin benim için hiç bir hükmü yoktur. Mevcut ise İMZALAMADIĞIM fakat sizin İMZALADIĞINIZ dediğiniz sözleşmeyi rica ederim. Bonus Kart için imzaladığım sözleşmenin Miles and Smile için bir yükümlüğülü bulunmamaktadır. Yasal yollardan imzalamadığım bir sözleşme için benden her hangi bir ücret kesemezsiniz. Şu anda yaptığınız bu işlem tamamen yasa dışı olup imzalamadığım bir sözleşme kararını ise uygulamanız tamamen yasa dışıdır

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön