09 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatlarını Geri İstiyorum!

55**********27 nolu garanti bonus kredi kartıma aşağıdaki tarihlerde gönderilen ekstrelerde
23 Mart 2013 = 59. 00 tl
26 Mart 2012 = 49, 00 tl
27 Mart 2011 = 44, 99 tl
Yıllık kart ücreti gözükmektedir.


Ayrıca 2012- 2013 sürecinde ücretin yansıtılması dahi kartımın yılı dolmadan çekilmiştir.


4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince bu ücrete itiraz ediyorum gereğinin yapılmasını Garanti Bankası tarafından talep ediyorum. Gerekli dönüşleri alamadığım takdirde noterden gerekli ihtarname çekip hakem heyetine tüm avukatlık ve mahkeme masraflarının tarafınızca ödenmesi için gerekli başvurularda bulunacağım.

Yusuf 37 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf08 Haziran 2014

  Hiçbir işlem yapılmadı banka kendini haklı göstermek için her yolu sözleşmeye eklemiş yeni kanunla hukuki olarak davamı açacağım

 • Yusuf09 Nisan 2013

  üstüne tarafıma gönderilen kredi kartı tamamen otomatik olarak gelmiş hiçbir sözleşmede imzam bulunmamaktadır.

 • Yusuf09 Nisan 2013

  garanti bankasından tarafıma gelen mesajda sözleşmeye dayandırılarak haklı gösterme çabası içindedir. ------------------------------------------------------- Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. --------------------------------------------------------- Sayın Garanti Bankası yargıtay sözleşmede olsa dahi bu ücretin alınamayacağı konusundaki kesin kararı hatırlatmak ister artık problemimi yargı yoluna taşıyacağımı belirtmek isterim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön