27 Şubat 2014

Garanti Bankası Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Garanti Bankası dışında bütün bankalar kart aidatının iptalini sağladı hiçbir şekilde yansıtma yapmadı. Garanti'yi aradığımda ise iade edemeyeceklerini 69 tl'nin 40 tl'sini bonus olarak yükleyeceklerini belirttiler buda 1 yıl kullanma taahhüdüme karşılık yapılan bir uygulama ben bonusa razıyım ama tamamının iadesini istiyorum dediğimde de öyle bir şeyin mümkün olmadığını dile getirdiler.


Oysaki daha 2 gün önce iş arkadaşım tamamının iadesini almıştı. Şayet tamamı iade edilmezse kartımın iptalini gerçekleştireceğim. Zaten biz o kartları kullandığımız için para kazanıyorsunuz birde tekrar kalkıp bizden para almanızın mantığı nedir?

D. 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimiz Ahmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön