16 Mayıs 2013 #1802225

Garanti Bankası kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası kredi kartına sahibim.Diğer bankalarda olduğu gibi bu bankada yıllık işlem masrafı adı altında 59 tl bir bedel kesmiş , Kocaeli 764** nolu hesabımdan.Diğer bankalar sizin vasıtanızla iade etmişlerdi sizi rahatsız etmeyecektim ama, Garanti Kocaeli sanayi şubesine gittim,ekrandan olamayacağını ve telefon bankacılığı ile çözebileceğimi söylediler.


Telefondaki çekilen çileyi hiç yazmayacağım. Oysaki bu işin müşteri temsilcisi var bankalarda bildiğim kadarıyla. Kesilen ücretinde haksız olduğunu düşünüyor ve aynen kesilen bu tutarın tarafıma ödenmesini istiyorum.

Savas 71 Okunma

Cevaplar

  • Savas21 Mayıs 2013

    bugün(21 may'13) aradım, garanti bank. haklı müşteri hattını. bana söylenilen, 3 ay devamlı olarak ve ayda 500tl ve üzeri alışveriş yaparsanız size 50tl bonus yükleriz yada 1 yıl kartınızın açık kalmasını taahhüt ederseniz paranızı 50tl olarak iade edebiliriz dediler. benden kesilen 59 tl belirtmeliyim ve çözüm yerine yokuş yapıyorlar. ben parasında değilim ama haksız yere kesildiğini düşündüğüm için istiyorum ve 50tl değil 59 tl olarak. diğer bankalar tamam iade edeceğiz deyip 1 ay sonra yatırıyorlardı. garanti niye boyle yapıyor anlamak mümkün değil. borçlarımı kapatıp, hemen kapattıracağım kartı. harcama geçmişime son aylarda dahil bakarlarsa nasıl bir müşteriyi kaybettiklerini anlayacaklardır.

  • Savas21 Mayıs 2013

    bugün(21 may'13) aradım,garanti bank.haklı müşteri hattını.bana söylenilen, 3 ay devamlı olarak ve ayda 500tl ve üzeri alışveriş yaparsanız size 50tl bonus yükleriz yada 1 yıl kartınızın açık kalmasını taahhüt ederseniz paranızı 50tl olarak iade edebiliriz dediler.benden kesilen 59 tl belirtmeliyim ve çözüm yerine yokuş yapıyorlar.ben parasında değilim ama haksız yere kesildiğini düşündüğüm için istiyorum ve 50tl değil 59 tl olarak.diğer bankalar tamam iade edeceğiz deyip 1 ay sonra yatırıyorlardı.garanti niye boyle yapıyor anlamak mümkün değil.borçlarımı kapatıp,hemen kapattıracağım kartı.harcama geçmişime son aylarda dahil bakarlarsa nasıl bir müşteriyi kaybettiklerini anlayacaklardır. sevgi ve saygılarımla...

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön