15 Şubat 2013

Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

2007 yılından itibaren kullandığım ve bankayla sürekli sorun yaşadığımı öncelikle belirtmek isterim banka genel merkezi ve şubelerin sistemleri birbirini tutmuyor en basit bir telefon güncellemesi için 3 gün uğraştım her ay kredi kart borcumu ödemelerini yapmama rağmen taciz boyutlarında evimden iş yerimden ve güncellenemeyen cep telefonumdan günde 3 kere arandım asıl sorun yasal olmayan bir şekilde her yıl kesilen kart aidatının iptali için müşteri hizmetlerini aradığımda iptalinin olmadığı ve bunu ödemeye zorunlu olduğum söylendi. Gerek hukuki boyutta gerekse bağlı bulunduğum tüketici hakem heyetiyle gerekli görüşmeleri yaptım süreci uzatmadan aidatın iptalini istemekteyim.

Hande 24 Okunma

Cevaplar

  • Hande18 Şubat 2013

    konuyla ilgili tarafıma sonuca yönelik herhangi bir mail açıklama gelmemiştir. standart bir cevap şekliyle yetinmezsiniz umarım . Konuyla ilgili tartışmalarımı verilmiş olan 444 0338 nolu hatta yaşadım zaten umarım tekrardan bu hatta yönlendirilmem .

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön