01 Kasım 2016 #6831969

Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası kart aidatı iadesini istiyorum!


Kredi kartıma 82 TL yıllık kart aidatı ücreti yansıtıldığını gördüm ve 4077 sayılı tüketiciyi koruma hakkında kanununun 6. maddesine göre bu işleminizin yasal olmadığı ortadadır duruma göre de Yargıtay'ın da bu yönde kararları mevcuttur. Kartımdan haksız ve habersiz olarak kesilen 82 TL'nin en kısa sürede iade edilmesini talep ediyorum. Kartımdan kesilen kart aidatının iade edilmemesi durumunda kartımı iptal ettirerek yasal yollara başvuracağım ve dava sonucu tarafımca olumlu sonuçlandığı vakit kurumunuza habersiz ve onayım olmadan hesabımda yapılan işlemler neticesi itibarı ile tazminat davası açacağım ve bununla da yetinmeyip basın yolu ile Garanti Bankası'nın haksız ve hukuksuz, en önemlisi yasaları tanımadığını halka arz edeceğim.

Yasin 130 Okunma

Cevaplar

  • Yasin10 Kasım 2016

    Kredi kartıma 82 TL yıllık kart aidatı ücreti yansıtıldığını gördüm ve 4077 sayılı tüketiciyi koruma hakkında kanununun 6. maddesine göre bu işleminizin yasal olmadığı ortadadır duruma göre de Yargıtay'ın da bu yönde kararları mevcuttur. Kartımdan haksız ve habersiz olarak kesilen 82 TL'nin en kısa sürede iade edilmesini talep ediyorum. Kartımdan kesilen kart aidatının iade edilmemesi durumunda kartımı iptal ettirerek yasal yollara başvuracağım ve dava sonucu tarafımca olumlu sonuçlandığı vakit kurumunuza habersiz ve onayım olmadan hesabımda yapılan işlemler neticesi itibarı ile tazminat davası açacağımınsöylemiştim ve buna rağmen beni salladınız ve ay sonu itibari ile hakkınızda İstanbul Anadolu yakası cumhuriyet baş savcılığına suç duyurusunda bulunup Ağır tazminat davası için başvuru yapacağım iyi günler... .

  • Yasin01 Kasım 2016

    En kısa zamanda bilgilendirme için aramanızı bekliyor olacağım

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön