17 Ekim 2014

Garanti Bankası Kart Aidatının İadesini İstiyorum

Yıllardır kullandığım Miles & Smiles kredi kartımın yerine Platinum kart gönderdiler. Ben de sanıyorum ki kartımın seviyesi yükseliyor ve bundan sonra diğeri yerine onu kullanabilirim. Yeni kartı ilk kullanımım da anlıyorum ki aslında bu 2 kart birbirinden ayrıymış ve öyle muamele görüyorlarmış (bu arada belirtmek gerek ki ikisinin limiti ortak - o anlamda ayrı kredi kartı muamelesi görmüyorlar)

Dolayısı ile birisine 90 TL, diğerine 130 TL kart aidatı ödemem gerekiyormuş. Çağrı merkezine durumu anlattım tabi ki yapacakları hiç bir şey yok. Kart gönderilirken bana soran, durumu açıklayan yok. Tek talimat ödeyeceksin! Bunun önüne geçmenin bir yolunu arıyorum.

Gulsah 391 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimiz Gülşah A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön