02 Haziran 2014

Garanti Bankası Kart Aidatını Ödemiyor

Garanti Bankası bonus kredi kartımın geriye dönük on yıllık kart aidat ücretleri Eyüp kaymakamlığı tüketici hakem heyetinin şubat ayında her iki tarafda bildirdiği yazılı kararı ile tarafıma iadesi çıktı .


Ben Alibeyköy şubesine iki kez giderek ve 4440333 ve haklı müşteri hizmetleri 4440338 numaralarıyla iletişime geçmemem rağmen kart aidat ücretleri tarafıma hala yatırılmadı. Buradan da şikayetimi yazarak Garanti Bankası hala dönüş yapmaz ise Yasal hakkım olan icra takibini başlatacağım. Sorunuma çözüm istiyorum.

Oğuzhan 272 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan16 Haziran 2014

    sonuç sıfır

  • Oğuzhan05 Haziran 2014

    Banka sadece burdan otamatik cevap veriyor. Bana şahsi dönüş ve çözümoolmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimiz Oğuzhan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön