08 Mayıs 2013 #1785348

Garanti Bankası Kart Aidatını İadesini İstiyorum!

Yıllarca Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı kullandım. Borçlarımı ödeme hususunda altın madalyaya layık biriydim ve bu akşama dek öyle oldum. Kartımı artık gereksiz ve yıllık kart aidatı haksızlığı nedeniyle kapattım ve kartın ilk gününden bu aya kadar olan kart ücretinin iadesini istedim ama çağrı merkezi bunun tüketici heyeti, ilgili banka şubesi yoluyla yapıldığını söyledi. Ne yani koskoca banka dilekçe alıp iade yapamıyor mu ben mi koşturacağım peşinden? Bankanın bu ücreti Yasal Faiziyle iade etmesini istiyorum.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • Murat13 Temmuz 2013

    buradan bir sonuç çıkmadı bu arada. yani evet kart kapatıldı hatta arayan kişi birden bire size bonus verelim kapatmayalım kart aidaını da almayalım dedi ama iş, işten geçmişti.. geri herhangi bir iade ödeme almadım..

  • Murat09 Mayıs 2013

    Valla en on hukuki mevzuat çerçevesi budur diyerek uzun bişey yazıp yollamış banka. ama doğru ama yanlış.. çevremde herkes aradık iade ettiler derken nedense bana gelince olay yok kararlar banka lehine yok haklı biziz gibi açıklama yollanmış.. banka bana şunu desin sen bu karttan harcamadın, kullanmadın desin.. günü gününe borç ödemedin desin. diyemez ki... ama iyi vatandaş olmanın bedeli bu galiba.. herkes arıyor çemrikiyor iptal ettiriyor ki bunun örneği tonla var bunu garanti de biliyor bana gelince kararlar yazılıyor imkansız iade diyor.. sanalda daha mevzun olucak garanti.. sen iade etmemeye devam et..

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön