13 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kart Aidatını İade Etmiyor

Sikayetvar.com sitesinde kredi kartı yıllık aidatı ile ilgili iade talebimi belirttikten 4 gün sonra Garanti Bankası müşteri hizmetleri tarafından aranıp, iade yapılacağı bilgisini aldım. Fakat üzerinden yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen tarafıma iadesi yapılmamıştır. Konuyla ilgili Garanti Bankası' na da yazılı talebim olmasına rağmen tarafıma dönüş yapılmamaktadır. Tekrar alınan ücretin iadesini talep ederim.

Ozan 1.490 Okunma

Cevaplar

  • Ozan'ın Teşekkür Mesajı26 Ağustos 2014

    Garanti Bankası tarafından alınan aidat tarafıma iade edilmiştir. Hem şikayetvar.com, hem de Garanti bankası' na ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Müşterimiz Ozan İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön