03 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kart Aidatından Kurtuluş Yok!

Garanti bankası miles and smiles kredi kartımın birine kart ücreti yansıttı ve ben iptali için aradığımda iptal edemeyeceğini söyledi. Bende tüm kartlarımı iptal ettim. Ardından bankadan arayan birisi aidat yazılan kartımın ücretini iade etti üzerine birde özür anlamında mil yüklemesi yaptı ve gold kartımı iptal edip platinum kartımı kullanmaya devam edebileceğimi ve kartıma hiçbir aidat yazılmayacağını belirtti. Fakat şimdide platinum kartta aidat var. Ücretin iadesini talep ediyorum.

Yasin 66 Okunma

Cevaplar

  • Yasin05 Ağustos 2013

    banka degerlendirmeyi yapmış ve bana o ücretin iade edilemeyeceği bilgisini verdi. peki müsteri danısmanınız bana neden alınmayacagını soyledi dediğimde o sadece ilk kartınızı kastetmiş deyip konuyu geçiştirdiler. ben bankanıza ait tum kartları kapatmıştım neden arayıp kapatma diye dil döktünüz dediğimde yine cevap yok. sonuç olarak kartın yıllık ucretini ödedim ve kartımı iptal ettim. allaha sukurler olsun. darısı tum magdurların başına...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön