03 Mayıs 2013 #1777316

Garanti Bankası Kart Aidatı Yok Dedi Aldı!

Garnti Bankası İnegöl Şubesi kart aidatı alınmayack sizden denilip Bonus Kart verdiler. Bu zamana kadar da düzenli kullanıp ödemelerimi zamanında yaparak kullanmaya devam ettim. 09. 04. 2013 tarihinde kart aidat ücreti adı altında 59 TL ekstrem de bir kesinti farkettim. Hemen İnegöl Garanti Bankası ile irtibata geçip oradaki personele durumu anlattım.


"Büyük ihtimal iade ederler alo garanti ile görüşün" denildi. Alo Garanti ile görüştüğüm de "siz kartı kullanmaya devam etmişsiniz buradan herhangi bir iade yapamayız şubenizle görüşüp sonuçlandırsınlar" denildi. tekrar İnegöl Garanti şubesi ile görüşüp durumu tekrar anlattığımda ilgili personel "müdürümle görüştüm haftaya iade alacaksınız" denildi. Şu an şubeye ulaşılmıyor.

Erdem 82 Okunma

Cevaplar

  • Erdem04 Mayıs 2013

    "Bankamız maaş müşterisi olduğunuzdan hesabınızın bağlı olduğu şubemizdeki maaş protokolünün incelenmesi gerekmektedir. Maaşınızı aldığınız şubenizle firmanız arasında yapılan maaş protokolünde aidat istisnası bulunmaması durumunda ücret iptali yapılmamaktadır. Kart aidat bedelinizin iptali için gerekli uygunluk sağlanması halinde aidat bedeliniz kartınıza iade edilecektir. Bu nedenle talebinizi hesaplarınızın bağlı bulunduğu şubemize iletmeniz halinde değerlendirme yapılacaktır. İşlem sonucunu kredi kartı ekstrenizden, 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak ya da şubenizden takip edebilirsiniz. " cevap olarak bu yazılmış, siz şikayeti okumuyor musunuz? Şubeyle görüşün ne demektir? Ben zaten şubeye ulaşamıyorum. Ayrıca maaş protokolu beni ilgilendirmez, maaş hesabı ayrı ürün, kredi kartı ayrı üründür.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön