4 g
Yorum Yap
#11445295

Garanti Bankası Kart Aidatı Yansıtmış!

Garanti Bankası kart aidatı olarak 102 TL ücret ekstreme yansıtmış. Müşteri hizmetleri ile görüştüm resmen pazarlık yapıyor telefonda 30 TL iade edelim diyor, kabul etmiyorum deyince de reddettiğinizi kayda alıyor yani bizim dediğimiz olur hesabı, ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin. Bende bu diyardan gitmeyi seçtim. Bireysel emeklilik hesaplarımı başka bankaya taşıma kararı aldım, kredi kartını da iptal edeceğim.

Serkan Serkan 273 Okunma

Cevaplar

  • Serkan2 g

    İki gün oldu tarafıma herhangi bir dönüş olmadı. Aidatın iptali için tekrar aradım, bu defa da tarafıma 65 TL iade teklifi geldi. Isyerinde çalıştığımız arkadaşada aynı ücret gelmiş müşteri hizmetlerini arayarak tamamını iptal etmişler, bu durumu müşteri hizmetlerine ilettim, kampanya var dedi. Madem kampanyanız var neden bilgilendirmediniz, ya da neden müşterileriniz arasında ayrımcılık yapıyorsunuz. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bu konunun muhatabı değil ve siz yetkililer ne demeleri gerektiği hakkında bilgi veriyorsunuz, onlarda emir kulu olduğundan bunun dışına çıkamıyorlar. Yetkili bir kişinin, bu konu hakkında tarafımı bilgilendirmesini istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları