26 Mart 2013 #1707950

Garanti Bankası Kart Aidatı ve Money Puan Hediyesi!

Garanti Bankası' na ait olan Money kredi kartımı daha önce kart aidatı sebebiyle iptal ettirdim.
Yakın tarihte müşteri hizmetlerinden beni arayarak Money kartınızı yeniden aktif ederseniz 50 money puan yükleyeceğiz diye söz verdiler.


Maaşımı da Garanti' den aldığım için olur açın dedim. Kredi kartımı açtırır açtırmaz bu kadar yıllık kart ücretiniz var ödeyeceksiniz dediler, Müşteri hizmetlerini aradım " yapacak bir şey yok yıllık aidatı ödeyeceksiniz, kart aidatı iade yerine 35 TL money yükleyebiliriz" dediler.


Yani 50 money kartın tekrar açıldığı için + 35 Yıllık kart aidatı için toplam 85 TL Money yatacak diye konuştuk. Hala hiç bir money yatmadı ayrıca 50TL money de hiç görülmüyor dediler.

Kamer 20 Okunma

Cevaplar

  • Kamer28 Mart 2013

    Garanti Bankası; Yeni açılan bir kartın bırak yılını doldurmayı, ayını doldurmadan ve daha kartı kullanmadan yıllık aidat borcu yollayan Garanti Bankasının tamamen müşteriyi sömürme mantığı gütmekte. Daha vermediği hizmetin yıllık aidatını peşinen alması art niyetli hizmet anlayışına örnektir. Haksız yere ,zorla müşteriden alınan yıllık kart aidatlarının bankanın hakkı olmadığı ve etik olmadığını herkes artık bilmekte.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön