13 Kasım 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı ve Dosya Masrafı

274156****8 kimlik numaralı müşterinizim zamanında bankanızdan çekmiş bulunduğum kredi dosya masraflarını ve kullanmış olduğum kredi kartlarının hesap işletim ücretlerini gösteren dekontların o****@hotmail.com olan şahsi mail adresime gönderilmesini istiyorum.

Oguzhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan19 Kasım 2015

    27415669998 kimlik numaralı müşterinizim. Zamanında bankanızdan çekmiş bulunduğum kredi dosya masraflarını ve kullanmış olduğum kredi kartlarının hesap işletim ücretlerini gösteren dekontların [email protected] olan şahsi mail adresime gönderilmesini rica ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Oğuzhan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön