02 Kasım 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Ücreti Kesildi

Garanti Bankası money kart ı ilk çıktığından beri yıllardır kullanıyorum, şu ana kadarda kart aidatı iadesi almadım. İlk başlarda Migros kampanyalarından dolayı iyiydi fakat artık o kampanyaları da bitirdiler, artık çok fazla bir önemi kalmadı. 30 Ekim'de yansıtılan 97 TL'lik kart aidatı için aradığımda iade edemeyeceklerini söylediler.


Konuştuğum insanlar hep kart aidatı iadesi almış, nasıl olsa sürekli kullanıcı mantığıyla düşünüyorsunuz, kartı iyi kullanan müşterisine Garanti bu mantıkla yaklaşmamalı. Lütfen bu parayı iade ediniz.

Zerrin 79 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Zerrin Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön