04 Mart 2016

Garanti Bankası Kart Aidatı Ücreti Alıyor!

2007 yılından bu yana alışverişlerimde kullandığım 3 adet Garanti Bonus Kredi kartım var. Her yıl önüme yıllık aidat, üyelik bedeli vb. tanımlarla konulan ücretten son derece rahatsızın. Bu uygulamaya son verilmesini ve bu ücretin iadesini istiyorum.

Cem 61 Okunma

Cevaplar

  • Cem07 Mart 2016

    Bankacılık sistemimizin geldiği nokta işinize gelirse kullanın işinize gelmezse kullanmayın der gibi mail atılmış. Avrupa veya başka ülkelerde bankacılık sistemi nasıl çok merak ediyorum doğrusu. Oralarda da üç kuruşun hesabını yapan, bu denli büyük bankalar var mı, çok merak ediyorum. Kartların borçlarını bitirip, bir bir iptal edip kart ücreti almayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan başka yerlerle çalışmam gerekiyor. Demek ki koca koca reklamlarda ''Başka Bir Arzunuz, bu da benden olsun'' demekle olmuyormuş.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Cem H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön