24 Aralık 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Ücreti Aldı!

Uzun zamandır Garanti Bankası müşterisiyim ve kredi kartını kullanmaktayım. Ancak kasım dönemli ekstreme firma tarafından 59 TL kart ücreti yansıtılmıştır. Bu konu ile ilgili onlarca tüketici hakem heyetleri kararı olmasına rağmen halen banka tarafından bu ücret yansıtılabilmektedir.

Konu ile ilgili bankaya mail ilettiğimde bana cevap olarak kredi kartı operasyonun ne kadar pahalı olmasından dert yanılmış. Cevaben bankanın hangi kampanyasından yararlandığımı hangi kampanyasından finansal yarar sağladığımı sordum aynı maili tekrardan bana yanıt göndermişler. Soruma yanıt alamadım. Banka tarafından yansıtılan ücretin iadesini talep ediyorum.

Özgür 49 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Özgür A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön