09 Mayıs 2013 #1787759

Garanti Bankası Kart Aidatı Olarak Alınan Paranın Eksik İadesi!

Geçen ay yıllık üyelik bedeli olarak alınan miktarın iadesi konusunda yaptığım şikayete yalnızca mail olarak geri dönüş yapıldı. Gönderilen mail ise aldıkları üyelik bedelinin haklılığını kanıtlar nitelikte bir maildi ve bu beni hiç tatmin etmedi. Bu ay gelen eksteremde ise Viessmann firmasından yaptığım alışveriş 100 TL üzeri olduğu için 2 ay ertelemeli kampanya dahilinde olmasına rağmen bu ayki ekstereye yansıtılmış.


Buna itiraz etmek için aradığımda geçen ayki şikayetimi de aradığımda ilettiğimde müşteri temsilcisi bayan üyelik bedelinin iptalinin yapılmadığını dilersem 20 TL kartıma Bonus yükleyebileceğini söyledi. Bunu hiçbir kullanıcı kabul etmez.

Tuğba 44 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba01 Temmuz 2013

    daha öncede değerlendirilmeye alındı diye geçen ayda aynı mesajı okudum ama her hangi bir geri dönüş olmadı nedense! önceki ay 2 ay ertelemeli alışverişimi erteleme yapmaksızın kesilmeye baslandı bankayı arayıp 2 ay erteleme +8 taksit olan alışverişim bu ay yansımış diye aradığımda bir dilekçe yazacağını söyledi bayan dilekçe yazıldı ama bir işe yaramadı. Garanti bankası müşteri memnuniyeti konusunda yetersiz!!! yukardı yaptığım değerlendirmede aynı hizmeti almam gerektiğinde hala garanti bankasını tercih eder misiniz sorusuna verdiğim 10 puan hala taksitim olduğu için mecburiyetten dolayı kullanmaya devam edeceğim ama taksitim bittiğinde yine kullanır mıyım? hiç zannetmiyorum!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön