10 Nisan 2013 #1732726

Garanti Bankası Kart Aidatı Ödenmiyor!

Garanti Bankası kestiği aidatı aramama rağmen göndermiyor. İade yapmıyorlarmış ama bu kesintinin %50 sini bonus olarak yüklüyorlarmış. Ancak eşim hem Akbank'tan hem de iş bankasından aidatlarını bir telefonla geri aldı. Garanti bankası neden burnundan kıl aldırmıyor anlamıyorum. Borcum biter bitmez kartımı kapattırıp Garantiyle bir daha çalışmayacağım...

Mesut 39 Okunma

Cevaplar

  • Mesut10 Nisan 2013

    müşteri hizmetlerinin cevabı işte bu : "Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. "

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön