30 Aralık 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Ödemesi

Ben 2007 yılından beri Garanti Bankası müşterisiyim. Kart aidatlarımın geçmişe dönük iadesini istememe rağmen olumlu bir sonuç elde edemedim. Bu haksız kesintinin tarafıma ödenmemesi sebebiyle mağdur oldum.

Özcan 462 Okunma

Cevaplar

  • Özcan31 Ocak 2015

    Garanti Bankası mahkemelerin haksız kazanç kararlarına rağmen banka kararları ciddiye almamaktadır iadede bulunmamaktadır.

  • Özcan31 Aralık 2014

    Garanti bankadan dün saat 19.25 civarında arandım ve geçmişe dönük ödeme yapılamıyacagını söylediler. Mahkemelerin bunun aksi yönünde iade kararları vardır. Banka yönetiminin bunu dikkate almasını rica ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Özcan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön