06 Ocak 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Konusunda Sözünü Tutmadı

Eylül ayında Garanti Bankası'ndan kartın kapatılmasını talep ettim sebep sorulunca kart aidatı ödemek istemiyorum dedim. Müşteri temsilcisi bonus yüklemesi yapacaklarını ve kartıma üyelik aidatının 6 ekstre sonra yansıtılmayacağını söyledi. Bende kartın tekrar aktif hale gelmesini onayladım.


Aradan 2 ya da 3 ay geçti 69 TL kart ücreti yansıtıldı. Şimdi Alo Garanti' yi her aramamızda güvenliğimiz için kayıt altına alınan o görüşmelerin incelenmesini ve verdikleri sözün arkasında durmalarını talep ettim ve bana ses kayıtlarının incelendiğini ve benim haksız bulunduğum kart aidatının iadesini yapamayacaklarını söylüyorlar. Konuyla ilgili takibin yapılmasını talep ediyorum.

Ufuk 1.265 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ufuk T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön