29 Mart 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti

Bugün 29.03.2014, sabah 11.30 civarında kart aidatı ile ilgili yaptığım görüşmede müşteri temsilcisi kart aidatım yerine bana 40 tl Bonus yüklemeyi önerdi. Kart aidatının geçen yıl tarafıma iade edildiğini ve yasal olmadığını hatırlattım. Bana hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Akademisyen, idareci ve maaş müşterisiyim, ödemelerim düzenli ve tam.


Sürekli tanıtım ve kredilendirmelerle ilgili aranıyorum. Bu durumda hesaplarımı ve kredi kartımı iptal edeceğim. Benimle çalışan tüm personeli de uyaracağımdan emin olabilirsiniz. Tarafımdan kesilen ve tümüyle yasadışı olan bütün kart aidatlarımı talep ediyorum. Tüketici Hakları Hakem Heyeti'nin haberdar edilmesi gereken bu durumun acilen çözülmesini talep ediyor, Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Emel 133 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimiz Emel Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön