09 Ocak 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti

2013 yılı sonunda kredi kartı yıllık kullanım ücreti olarak 69 TL kesmişti. Bankayı aradığımda karşılığında kartıma 40 TL karşılığı bonus yüklendi. Aradaki farkı fazla önemseyip kartı kullanmaya devam ettim. 2014 yılı sonu itibariyle kart kullanım ücreti 89 TL kesildi. Tekrar bankayı aradığımda geçen yıl 40 TL bonus yüklenmiş bu yılda aynı işlemi yapalım dediler.


Bu yıl kesilen ücretin çok daha fazla olduğunu daha fazla bonus yüklemesi yapmaları gerektiğini söyledim, kabul etmediler. Farklı bir zamanda tekrar aradım bu kez 20 TL'ye pazarlık ettiler. 3. aramada 40 TL bonus yüklendi. Fakat şikayetleri okurken kullanım ücretinin tamamını alanlar olmuş. Bende kalan miktarı almak istiyorum.

Tuncer 254 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Tuncer O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön