12 Kasım 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti

Garanti Bankası hakları olmadığı iddia edildiği halde her yıl kart aidatı kesiyor. 1 yıllık sözleşme karşılığı bonus olarak vereceğiz diyor ama ondada öğrendim ki tamamını yatırmıyor. Başka bankayla maaş anlaşmalı olduğum halde sürekli kullandığım her ay düzenli olarak alışveriş yaptığım bankanın her yıl bana aynı sıkıntıyı yaşatmasından yoruldum.


Kendimde tüketici heyetine başvurup gerekli yasal süreci takip edeceğim fakat isterim ki karşılıklı saygınlık içerisinde kendisine para kazandıran müşterilerin işini yokuşa sürmeden halledebilseler keşke. Sorunum devam ettiği taktirde de bu bankayla olan bütün iletişimimi keseceğim başka çare bırakmadılar sıkıldım artık her yıl aynı sıkıntıyı yaşamaktan.

Selcan 213 Okunma

Cevaplar

  • Selcan02 Nisan 2015

    Kartı kapattım, tüketici hakem heyetine de dilekçemi verdim. Tavsiye edeceğim bir çözümdür.

  • Selcan17 Kasım 2014

    Henüz çözüm üretilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Selcan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön