05 Kasım 2014 #2800812

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesti

Garanti Bankasının American express kredi kartı ekstreme yılık kart ücreti yansıtmış olup söz
konusu yıllık ücreti iptal ettirmek için bankayı aradığımda iptal edilmesinin söz konu olmadığını bildirmişlerdir. Daha önceden de bonus kartında bu şekil bir sıkıntı yaşamıştık kredi kartının iptalini istediğim de iade edilmişti.


Zaten bankaların kazandığı paralar helal yolla kazanılan bir para değil. Üstüne bir de yıllık kart ücreti talep etmektedirler. Bu saçma sapan prosedür ne zaman kalkacak merak ediyorum doğrusu. Zaten kartı her zaman kullanıyoruz aidatta neyin nesidir? Çoğu bankalar tek telefonla iptal ediyor kart ücretini ama Garanti Bankası maalesef bu isteği geri çeviriyor. Şikayetçiyim!

Yasemen 547 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Yasemen D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön