27 Ocak 2014 #2257537

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesiyor!

Yaklaşık 5 senedir kullandığım bankamatik kartımın her 6 ayda bir kart aidat ücreti kesilmektedir. En son 63 tl kesildi müşteri hizmetlerini aradığımda yapabileceğimiz herhangi bir şey yok bankamızın belirlediği ücret bu isterseniz hesabınızı kapatın yada şikayet edebilirsiniz gibi gayet umursamaz tavırla konuşma gerçekleşti.


Sonuç olarak maaşımın yattığı hesap kapatmak istemiyorum ama bana böyle cevapla karşılaşacağımı düşünmemiştim. Tv ve gazeteler aldığım bilgilerde kart aidatları alınmayacak gibi haberler yapılırken neden kart ücreti alınıyor. Benim gibi askeri ücretle çalışan biri için gerçekten büyük para kesilen kart aidatını geri ödenmesini rica ediyorum.

Nuray 49 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Nuray Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön