08 Haziran 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesiyor

Geçen sene Haklı müşteri hattını arayınca bir şekilde mağduriyeti giderdiler. Bu sene ne değiştiğini anlamadım müşteriyle sanki alacaklıymışlar gibi rahatça mahkemeye git diyorlar.
Aynı zamanda maaş müşterisiyim fakat çalıştığım iş yerinin banka zorunluluğu yok.
+ bonus vermeleri gerekirken ücret almaya kalıyorlar. V** ve F*** ile de çalışıyorum.
Tenezzül etmiyordum fakat hata böyle bir şey. +bonus ve aidat iadesi yapılmazsa diğer bankalara geçip Garanti'yide tüketici heyetine vereceğim.

Can 255 Okunma

Cevaplar

  • Can29 Haziran 2015

    Evet müşteri hizmetleri benim isteklerimi dikkate aldı ve maaş hesabından ücretsiz yapmış olduğum EFT ve havale işlemlerimden de para kesmeye başladı. Bu nasıl müşteri memnuniyeti anlamadım. Anlayan bir müşteri temsilcisi var mi acaba Bizimle çalışmayın demenin başka bir yolu bu olsa gerek. Size mecbur değiliz

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Can O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Can08 Haziran 2015

    Geçen sene Haklı müşteri hattını arayınca bir şekilde maduriyeti giderdiler bu sene ne değiştiğini anlamadım müşteriyle sanki alacaklıymışlar gibi rahatça mahkemeye git diyorlar. Aynı zamanda maaş müşterisiyim fakat çalıştığım iş yerinin banka zorunluluğu yok. + bonus vermeleri gerekirken ücret almaya kalıyorlar. Vakıf ve Finansbank ile de çalışıyorum. Tenezzül etmiyordum fakat hata böyle bir şey. +bonus ve aidat iadesi yapılmazsa diğer bankalara geçip garantiyide tüketici heyetine vereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön