25 Nisan 2016

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesildi

3 ay önce kart aidatlarından şikayet ettiğim ve kartımı kapattığım fakat ısrarla kartı aidatı olmadığını söyleyip kartı bana yeniden açtıran Garanti Bankası 3 ay sonra 82 TL kart aidatı yollaması buna itiraz için aradığım müşteri temsilcisi g*** beyin sert tavırları çok şaşırttı.


Aynı iş yerinde çalıştığım iş arkadaşımın da Garanti abonesi olup 1 yıl garantide kalma sözü karşılığı o arkadaştan kart aidatının alınmaması şaşırtıcı, ben bu konuyla ilgili tüm şikayetlerimi tüm hakkımı kullanmak istiyorum adamına göre muamele yapılıyorsa ben öyle Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Merve 47 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Merve A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön