27 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı İtirazı!

Fenerbahçe Bonus Kredi kartı sahibiyim. Bankanızın hem maaş müşterisi hemde ogs, D-Smart ve cep telefonu faturam otomatik ödemede olduğu halde kredi kartı yıllık aidatı yansıması bankanıza olan güvenimi tekrardan sarsmış durumdadır. Oysaki birçok banka sadece otomatik ödemesi olan müşterilerinden kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti almıyorlar.


Bu yapılan gerçekten büyük haksızlıktır. 59 -TL olan yıllık kart ücretine itiraz olarak müşteri hizmetlerini aradığım da ise size tek yapabileceğimiz 20-TL bonus yükleyebilirim cevabı ile karşılaştım. Belirttiğim kredi kartı yıllık üyelik bedellerinin tarafıma iadesini veya kredi kartımın kapatılmasını rica ediyorum.

Emre 31 Okunma

Cevaplar

  • Emre03 Ekim 2013

    hiç birşey değişmedi seve seve aldılar kimsede geri dönmedi kapatmak istiyorum kredi kartımı kapatmıyorlar hepiniz aynısınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön