06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı İptal Edilmiyor

Aktif bir şekilde çalıştığım banka aidat ücreti iptali yapmıyor yerine bonus veriyoruz bir sene kartınız açık kalmak şartı koşarak oda, bir de müşteri hizmetlerine ister kabul et ister etme gibi bir tavır sergiliyor. Bir müşteri kaybı göze batmayabilir ama unutma bir müşteri yüz müşteri olumlu da olumsuz da.

Şeref 92 Okunma

Cevaplar

  • Şeref02 Eylül 2015

    İletisime falan gecen yok reklam olsun insanlar tarafından olumlu karsilansin die guya ilgileniyorsunuz havasi veriyorsunuz. Oda kopyala yapistir... .Degerlendirmeye falan almayın iadede etmeyin. Ben helal etmiyorum o parayı... .

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Şeref Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön