28 Mart 2013 #1712136

Garanti Bankası Kart Aidatı Bıktırdı!

Yıllardan beri Garanti'yle çalışıyoruz gerek bireysel gerekse ticari olarak maaş alımlarımızı işçiye maaş vermemizi Garanti Bankası üzerinden yürütüyoruz. Gel gelelim Garanti'nin bugüne kadar bizden kestiği kart aidatlarını istemeye geldiğimizde kapı duvar oluyor. Şikayet ettik olmadı,geçmiş güne ait hesap özetlerini atın dedik atmadılar. Ben bu kadar basit çalışan bu kadar ilgisiz çalışan bir banka daha görmedim. Akbank çalışanıyım ve kimin kartına ne zaman iade yapılacağını sistemden gördüklerini hatta ve hatta kişiye göre aidat iade ettiklerini çok iyi biliyorum ama insanı saf gibi yanıltmaya çalışmaları kızdırıyor. Benden kesilen tüm ücretlerin iadesini istiyorum.

Deniz 108 Okunma

Cevaplar

  • Deniz'in Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2013

    Aradan aylar geçmesine rağmen çok güzel değerlendirip dönüş yaptınız çok teşekkürler! Dalga mı geçiyorsunuz ne arayan var ne soran ayıp.3 kuruş para için yaptığınıza bakın yakışmıyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön