16 Şubat 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası Çalıştığım şirketin ortaköy şubesi ile yaptığı sözleşmede (3.9. Banka, Kuruluş personelinin 1 adet asıl bonus kartından yıllık kart ücreti tahsil etmeyecektir.) yazmasına rağmen 59 TL Aralık/2012 Ekstreme yansıttılar. Şubeme 4 defa mail atıldı Cevap tanımlama yapıldı inceleme aşamasında.


Haklı müşteri hattını arıyorum. Cevap : Konu bizim takibimizde. Sonuç olarak parayı yatırmadılar hala bekliyoruz. Kendi yaptıkları sözleşmeye dahi uymayan bir banka bence boşuna uğraşıyorum 3 yıl öncede 40 tl kesip yatıracağız deyip ödememişlerdi hala bekliyorum.

Ömer 53 Okunma

Cevaplar

  • Ömer21 Şubat 2013

    garanti bankası şikayete cevap verdikten sonra hemen telefonla bana ulaşıp maili dikkate almayın öylesine gönderdik biz ilgileneceğiz dedi. Ne ilgilenen var ne arayan sırf cevap verildi çözüldü imajı için atılan maildir. Ne fırıldak çevireceklerini düşünmekten başka bir şey bilmiyorlar hakem heyetiyle paramı aldıktan sonra ceza almaları için elimden ne geliyorsa yapacam.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

  • Ömer18 Şubat 2013

    Garanti Bankası Çalıştığım şirketin ortaköy şubesi ile yaptığı sözleşmede (3.9. Banka, Kuruluş personelinin 1 adet asıl bonus kartından yıllık kart ücreti tahsil etmeyecektir.) yazmasına rağmen 59 TL Aralık/2012 Ekstreme yansıttılar. Şubeme 4 defa mail atıldı Cevap olarak tanımlama yapıldı inceleme aşamasında deniyor. Haklı müşteri hattını arıyorum. Cevap : Konu bizim takibimizde. Sonuç olarak parayı yatırmadılar hala bekliyoruz. Kendi yaptıkları sözleşmeye dahi uymayan bir banka. 3 yıl öncede 40 tl kesip yatıracağız deyip ödememişlerdi hala bekliyorum.Aylarca bekletmeyi ve vazgeçirmeyi taktik olarak benimsemişler.Bu hesap kesim tarihine kadar yatırmazlarsa tüketici hakem heyetine gidicem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön