23 Şubat 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Aldı!

GS Bonus kullanıcısıyım. GS Bonus için 75 TL kart kullanım ücreti alınmıştır. Kredi kartı yıllık kart aidatının iptal edilmesini istiyorum. Yaptığım araştırmalara göre böyle bir ücret talep etmeye hakkınız yok. “Sözleşmede kart hamilinin haklarını zedeleyici ve kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez.”


Ayrıca 4077 sayılı yasanın 6. maddesi "satıcı tarafından hazırlanan matbu sözleşmelerde tüketicinin müdahalesi veya tüketicinin özel onayı yoksa bu madde geçersizdir. Tüketiciye aidat alınacağına dair bilgi verilmesi gerekir. Bunu ispat edemiyorsa banka tüketiciye bilgi verilmediği kabul edilir" hükmü yer almaktadır. Garanti Bankası'nın dikkatine..

Tayfun 190 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Tayfun Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön