16 Mart 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı

Garanti Bankası 75 TL Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum! S*** Y*** | 10 Mart 2015 11:05 Bankanızın 5549********3040 No.lu kartını kaç yıldır aktif kullanan, borcunu ödeyen, bankanıza külfet yaratacak karşılık ayırmaya sebep olacak bir icra takibi olmayan bir müşterisiyim, bankacılığın özü müşteri memnuniyeti sağlamak aidiyet duygusu yaratmaktır, bunu bozacak girişimlerde bulunmak değil.


Telefonda görüştüğüm ve bana 20 TL bonus öneren arkadaşın önerisini yanlışlıkla evet dedim bu öneriyi kabul etmiyorum tarafıma acilen dönüş yapılıp kesilen ücretin iadesini yoksa yasal işlem başlatacağımı bildiriyorum telefonla ulaşılamadığı bilgisi verilmiş tekrar dönüş yapılsın lütfen.

Sevinç 292 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Sevinç Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön