27 Haziran 2014

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti Kesti

Garanti Bankası bu ay 69 TL kart aidat ücreti kesti. Kendilerini bu paranın iptali için aradığım zaman böyle birşeyin mümkün olmadığını söylediler. Yasal olarak böyle birşeye haklarının olmadığını ve hangi yasaya dayanarak böyle birşey yaptıklarını sorduğumda ise kendilerinin ticari bir işletme olduğunu bu ücreti de ona karşılık aldıklarını söylediler.


Karşılığında 20 TL bonus yükleyebileceklerini ancak 1 sene kartı kullanım talimatının verilmesini söylediler. Ben de hem bonusun yüklenip hem de aidatın iade edilmesini söyledim. Kart aidatı için yasal başvuruların yapılabileceğini ancak iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Kart aidatının iptalini istiyorum.

Gülsevim 313 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Haziran 2014

    Müşterimiz Gülsevim S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön