08 Aralık 2014

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti İade Etmiyor.

Yaklaşık 10 yıldır Garanti Bonus kart kullanıcısıyım. Kartımdan son birkaç yıldır her ay yaklaşık 15-20 bin TL lik işlem yapıyorum. Bu ay ekstremde 89 TL kart ücreti yansıtıldığını gördüm. Aylık bu kadar kullanıma rağmen bu kart ücretini yansıtan Garanti Bankası'nı tebrik ediyorum.

Müşteri temsilcisini aradığımda da 20 TL bonus verelim gibi komik bir teselli teklif ettiler. Diğer bankalar bu kadar kullanıma kart ücreti almaz üzerine ekstra bonus verirken Garanti'nin bunu yapmaması üzücü. Şu andan itibaren bonus kartım ile hiçbir işlem yapmama kararı aldım. Borcumu bitirince de kesinlikle kartı kapattıracağım.

Soner 209 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Soner D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön