21 Ocak 2014 #2248437

Garanti Bankası Kart Aidat Ücreti!

Garanti Bankası ile her yıl düzenli olarak yaşadığım sorun yeni yılda da devam etmekte, ısrarla kartı aktif olarak kullanmadığımı ve kullanmadığım için yasal düzenlemelerle alınmaması gereken yıllık kart bedel ücretinin neden faturamda gördüğümü sorduğumda Kart bedelinin alınmadığı ve alındığı iki tip kartın olduğunu bizlerin ücret ödeyen kısımda olduğumuzu belirttiler.


İki ayrı kart tipi varsa ve bunun bir tanesinin ücreti var diğerinin yoksa kim Ücretli olan kartı kullanmak isteyebilir anlamış değilim! Sürekli bir yıl bizimle çalışın şu kadar bonus yükleyelim kart bedelinide ödeyin teklifi sunulmakta, artık bunu istemiyorum. Sık kullanmadığım bir kart için aidat ücretini ödemek istemiyorum.

Erdem 64 Okunma

Cevaplar

  • Erdem19 Mayıs 2014

    Dönmediler

  • Erdem05 Şubat 2014

    Somut Çözüm Yok Kart Aidat Ücretini ödüyoruz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Erdem G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön