28 Eylül 2015

Garanti Bankası Kart Aidat Bedeli.

Garanti Bankası'ndan Bonus kredi kartım bulunmaktadır. Son ekstremi incelediğimde kart aidat bedeli 75.00 TL yansıtıldığını gördüm. Yaklaşık 10 dk önce müşteri hizmetlerini aradığımda ise 20 TL'lik bonus hediye edip iade edemeyeceklerini belirttiler ve bunu da çok sert bir şekilde söylediler. Farklı bankalardan da kredi kartı kullanmaktayım ancak bunun için aradığımda iade ediyorlar ki otomatik ödemem de bulunmaktadır. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Sibel 63 Okunma

Cevaplar

  • Sibel29 Eylül 2015

    Merhaba, garanti bankasından Bonus kredi kartım bulunmaktadır. Son ekstremi incelediğimde kart aidat bedeli 75.00 TL yansıtıldığını gördüm. Yaklaşık 10 dk önce müşteri hizmetlerini aradığımda ise 20 TL lik bonus hediye edip iade edemeyeceklerini belirttiler ve bunu da çok sert bir şekilde söylediler. Farklı bankalardan da kredi kartı kullanmaktayım ancak bunun için aradığımda iade ediyorlar ki otomatik ödemem de bulunmaktadır. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Sibel Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön