16 Nisan 2014

Garanti Bankası Kapatılmayan Vadesiz Hesap.

2008/2010 yıllarında Van ilinde maaş hesabı olarak kullandığım Garanti Bankası hesabımı 2011 yılında ek hesabından yanlışlıkla çekmiş olduğum ücreti ve faizini Kırıkkale merkez şubesine ödeyerek ve yine aynı şubeden Van iline gönderilmek üzere hesap kapatma dilekçeme rağmen hesabım kapatılmamış ve 2011 in 5. ayından 2013 un 12. ayına kadar her ay 3.75 ekstre ve bsvm ücreti ve bu ücreti ödemediğim için yasal faiz işletilmiş.

Bu borç katlanarak 130 lira olmuş ve tarafıma aylarca hiç bir bilgi verilmemiş ve şu çalışmış olduğum il maaş için Garanti Bankası ile anlaşmış olduğu için ilk maaşıma sözde borç için tedbir konulmuştur bu anlatıklarımı banka görevlisi bana anlatırken yüzü kızarmıştır.

Ayhan 182 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimiz Ayhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön