22 Mart 2013 #1701187

Garanti Bankası Kapalı Kredi Kartına 2 Senedir Aidat Ödüyorum!

Garanti Bankası 2 sene önce işsiz kaldığımda ödemelerimi yapamadığım için kredi kartımı kullanıma kapattı. Daha sonra kredi kartı sigortasından tüm borç tahsil edildi ve kart borcumun tamamı ödendi. (Sigortayı yapan ve 2 ay boyunca ödemeyi geciktiren, kredi kartımın kullanıma kapanmasına sebep olan yine garanti!) Daha sonra ne yaptıysam kredi kartımı kullanıma açtıramadım - iptal ettiremedim. (şube, telefon bankacılığı vs.) Garanti bankasının kullanıma kapattığı ve bütün çabalarıma rağmen iptal etmeyi bir türlü başaramadığım kredi kartı için ısrarla benden kullanım ücreti almaya devam ediyor. Haksız olarak tahsil edilen kullanım ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Melih 76 Okunma

Cevaplar

  • Melih03 Haziran 2014

    Telefonuma gelen mesajlara bir son verebilmek için kredi kartı kullanım ücretini ödedim, tarafıma iadesini talep ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön