18 Aralık 2013

Garanti Bankası Kapalı Karta Aidat İstiyor!

Garanti Bankası'ndan 10 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartım için 68 tl yıllık aidat tahakkuk ettirilmiştir.Fakat ben kredi kartımı borcumu ödeyemediğim için yapılandırma yoluna gittim. Kartım kullanıma kapatıldı her ay taksit ödüyorum.Ama kartım hiçbir şekilde kullanıma imkan sağlamıyor iken bankanın kart aidatı tahakkuk etmesi inanın çok can sıkıcı bir durum.


Garanti Bankası müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmede kendilerinin kart kullanılmasa da kartın varlığı var ortada kart aidatını iptal edemeyiz gibi sert bir tavır takınması çok yanlış. Aidatın iptalini rica ediyorum.

Mustafa 39 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Mustafa T.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön