01 Şubat 2014 #2269851

Garanti Bankası Kapalı Hesaptan İşletim Ücreti Aldı

2011 yılında Garanti Bankası şubeme giderek banka hesabımın tamamen kapanmasını ve banka ile tüm irtibatımın kesilmesini istedim. Hesabı kapattırdım. Banka ile hiçbir irtibatım kalmadı. Daha sonra bir tanıdığım bu bankaya kendi adıma para yolladı. Adıma yolladı çünkü bankada bir hesabım artık yok. Parayı çekmeye gittiğimde 38 TL eksik vardı. Nedenini için "hesap işletim ücreti" dediler.


Olmayan hesaba işletim ücreti kesilmiş. Bana dedikleri şu: "Başkası para yollayınca sizin hesabınız tekrar aktif olur" Ben hesabımı kapatmıştım ve benden izinsiz, onayımı almadan hesabı aktif hale getirmişler ve ücret kesmişler. Bu kanuni bir iş değil. Kesilen paramın acil olarak bana iade edilmesini istiyorum.

Veysel 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Veysel A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön