14 Kasım 2013

Garanti Bankası Kampanyada Kazandığım Puanları Eksik Yatırdı!

Bankanın düzenlediği Şans kampanyası 25-31 Ekim arasında gereği 750 TL harcamaya 50 TL bonus kazanmam gerekliydi. Kampanya sonunda kredi kartıma 20 TL bonus yüklendiğini görünce 7 ekim günü banka ile temasa geçtim. Banka görevlisi kayıt oluşturduğunu söyledi. 9 ekimde Garanti Bankası'nı tekrar aradım. Konuştuğum görevli kayıt olmadığını söyledi. Bundan dolayı yeniden kayıt oluşturuldu.


12 Ekimde tekrar yaptığım aramada ekstrem de 1000 TL üzeri harcama olmasına rağmen, 729 TL alışverişim olduğu belirtilerek talebimin reddedildiği belirtildi. Konuştuğum görevli harcama toplamı yaptığında toplam harcamamın ne kadar olduğunu bulabilirken, başvurumu inceleyen görevli nasıl farklı buluyor anlayabilmiş değilim.

Bulut 51 Okunma

Cevaplar

 • Bulut24 Aralık 2013

  Banka görevlisi kendini haklı çıkarmak için elinden geleni yaptı. son konuştuğum görevliye kadar bütün görevliler sanal kart alışverişlerini asıl karttan ayrı tutmazken. Son konuştuğum görevli Sanal kartın başka bir kart olduğunu iddia etti. Utanmasa sanal kart başkasına aittir diyecekti. Üzerine bayanın sinirlenip bağırması ve telefonuda yüzüme kapatmasıda cabası olsun sorun değil. Siz 30 TL için virgül gibi kıvırılın

 • Bulut14 Kasım 2013

  YORUMU YAZDIĞIM YAZILARI OKUYAN İNSANLARA BIRAKIYORUM. İŞTE GARANTİ BANKASININ CİN FİKİRLİLİĞİ. 30 TL İÇİN DEĞMEZ SEN KOCAMAN BANKASIN BÖYLE ZENGİN OLAMAZSIN.

 • Bulut14 Kasım 2013

  Görüldüğü üzere bütün şartları yerine getirdiğim halde garanti bankası 50 TL bonusu yüklemedi. Ayrıca garanti bankasına telefon bankacılığı ile yaptığım başvuruya mail ile gelen cevap aşağıdaki gibidir. Sayın BULUT B......., 12.11.2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz ekim kampanyası kapsamında 50 TL bonus yüklenmemesi ile ilgili 38411449 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. Bu kampanyamız kapsamında; 750 tl lik harcama hedefinin yerine gelmediği tespit edilmiştir ve bundan kaynaklı kartınza 20 tl bonus yüklenmiştir. Kampanya şartlarını, gazete ve radyo reklamlarında, kartlarımızın internet sitelerinde, mağaza içi afişlerde, outdoor reklamlarda, e-mail ve SMS gönderimleri ile siz değerli müşterilerimize duyuruyoruz. Kampanyalarımız hakkında www.bonus.com.tr internet sitemizden detaylı bilgiye ulaşabilir, sitemizde yer alan bilgilerin dışında bir bilgi almak ve kampanya kapsamından yapılan harcamaların kontrolü için 444 0 333 numaralı Alo Garanti Hattı'mızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Kredi kartımızı kullandığınız ve Garanti Bankası'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvuru yapabilmeniz için daha önce iletmedi iseniz talebinizi Bankamıza yazılı iletmeniz gerekmektedir. T.GARANTİ BANKASI A.Ş. HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338 veya 0850 222 0 338 GarantiyeSor 7/24 hizmetinizde! Tüm öneri, yorum ve sorularınız için bize Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden ulaşabilirsiniz. Not: Yanıtınız ulaşmayacağından lütfen reply yapmayınız.

 • Garanti Bankası Temsilcisi14 Kasım 2013

  Müşterimiz Sn. Bulut B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön