23 Mayıs 2016 #5558317

Garanti Bankası Kampanya Yanıltıcılığı

Bonus flaş uygulaması üzerinden Bonus bahar kampanyasına katıldım. 4 alış verişimden bir tanesi N11.com adlı firma üzerinden gerçekleşmesine ve Bonus üyesi olmasına rağmen sektör olarak kampanyada belirtilen sektörlerden biri olarak sınıflandırmadıkları için alışverişim kampanyaya dahil edilmedi ve 60 TL'yerine 30 TL yatırıldı.


Oysa ki bahsedilen N11 adlı firmada birçok kategoriden ürün mevcut olduğu için normal bir müşteri haklı olarak bunun kampanyaya dahil olmaması için bir sebep göremez. Herhangi bir üye iş yeri listesi de mevcut olmadığı için müşterinin Garanti Bankası'nın nasıl bir sınıflandırma yaptığını, firmayı hangi sektöre dahil ettiğini kesin olarak bilme imkanım yok.


Bu durumda banka tüm sorumluluğu haksız bir şekilde müşteriye yüklemiş durumdadır. Eksik yatırılan 30 TL meblağın benim değil bankanın hatasından kaynaklandığını düşünüyorum ve telafi edilmesini istiyorum.

Özcan 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön