10 Ekim 2015

Garanti Bankası Kampanya Puanlarını Yüklemiyor!

Daha önce Garanti link kampanyasına girmiştim. Geçmiş taleplerimden görebileceğiniz üzerine 50 TL puanımı vermediniz. Kartımı kapatma kararı almıştım 40 TL önerdiniz ve tekrar kullanıma açtık. Şimdi N11 kampanyanıza girdim. Kullanmadan önce mesaj atmama ve katılım mesajı gelmesine rağmen kriterlere uymadığım gerekçesiyle yeniden alışveriş yapın diyorsunuz.


Beni yanıltmanız için kullanmıyorum bankanızı. Bu sefer sinirlendim Kartı hiçbir teklifi kabul etmeden kapatır, Tüketici hakem heyetine başvururum. Bir an önce mantıklı bir gerekçeyle neden puanımın yüklenmeyeceği açıklansın.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Teşekkürler

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Mehmet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön