27 Nisan 2013 #1766655

Garanti Bankası Kampanya Puanlarım Hesabıma Yatırılmadı!

Shell' de her 50 tl akaryakıt harcamasına 5 tl bonus kampanyasından toplam 250 tl lık akaryakıt aldım 30 tl bonus kazandım. 22 nisan da telefonuma sms geldi kazanılan bonus harcama yaptığınız karta yüklenmiştir diye, fakat hesabımı kontrol ettiğimde yüklenmediğini gördüm. 23. 04. 2013 te Müşteri temsilcisini aradım ilgili birime kayıt oluşturduğunu 3 gün içerisinde bonus yüklenmez ise tekrar müşteri hizmetlerini aramam söylendi. fakat bonus hala yüklenmedi.


26. 04. 2013 itibariyle tekrar müşteri hizmetlerini aradım açılan kayıt' a cevap yazılmadığını söyledi ve tekrar kayıt oluşturduğunu söyledi. Kampanya ayın 30 da bitiyor. . Kazandığım bonuşun bir an önce hesabıma yatırılması istiyorum.

İsmail 66 Okunma

Cevaplar

  • İsmail29 Nisan 2013

    Bu gün garanti haklı müsteri hattı danışmanından shell kampanyasından Kazanılan bonusların yanlızca shell istasyon pos makinelerinde göründüğünü öğrendim ve Kazandığım bonusu bugün itibariyle kullandım. Garanti müsteri hizmetlerinin kampanya detaylarını iyi bilmedikleri için yok yere telefon trafiği ve şikayet yazmayla uğraştım. Bilginize.. Ttşkler..

  • İsmail29 Nisan 2013

    Tarafıma bu konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmamıştır. 23 nisan dan bu yana 5 gün geçmesine rağmen garanti bankası yetkilileri kazandığım bonusu hala hesabıma aktarmadılar. Garanti bankası yetkileleri para kazanmayı müsteri kaybetmeye tercih edicekler ise 30 nisan a kadar bonus hesabıma yatırılmadığı taktirde kullanmakta olduğum 3 adet garanti bonus kredi kartımı kapatacağımı taahhüt ederim..

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön