06 Mayıs 2013 #1779341

Garanti Bankası Kampanya Kuralları!

Nisan her yer kampanyasına dahil oldum(olmaz olaydım). her 50 tl'ye 5 tl vereceklerdi. 2 alışverişi sanal kartla internetten 11 kez 50 tl ve üstü alışveriş yaptım. sanal kartla yapılan alışverişlerimde mesaj gelmedi diye aradım. Talep oluşturdular sanal alışverişler dahil değil diye cevap geldi.
Kampanya koşullarında 18. maddede açık açık dahil yazıyor dedim, bir talep daha oluşturdular. hemen cevap geldi(ısrar etmeyin dercesine hızlı ama yanlış!) dahil değil. 3. kez aradım yine talep oluşturdular yine aynı cevap. haklı müşteri hattını aradım "haklısınız bonuslar yatsın eksik yatarsa işlem yaparız" dediler. eksik yattı. yine talep oluşturalım 3 iş günü bekleyin diyorlar. yazık, çok yazık!!!

Murat 37 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Mayıs 2013

    4 kez aynı konuda sıkıntımı bildirdiğim halde, her defasında 3 iş gününde çözümleriz demelerine rağmen hala arayan yok, çözüm yok. telefonda 1 dakika içinde kampanya şartlarını kontrol edip haklısınız demelerine rağmen 22 nisandan bu güne kadar sürekli inceliyorlar. aynı sorun; 4 talep+ 18 telefon görüşmesi sonuç=0 garanti bankası bu mu?

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön